سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

بازدید مدیرعامل سازمان از کارخانجات کویرتایر و کاشی نیلوفر

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان که به دعوت مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان جنوبی به بیرجند سفر کرده‌ است، از صنایع این استان بازدید بعمل آورد.

ادامه...
دوشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

99063

دیدار مدیران عامل سازمان همیاری شهرداری های استان آذربایجان غربی و خراسان جنوبی در بیرجند

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان با محمد فرهادی مدیرعامل سازمان همیاری استان خراسان جنوبی دیدار کرد.

ادامه...
دوشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

99061

حضور مدیرعامل سازمان در دفتر مدیرکل جهاد کشاورزی استان آذربایجان‌غربی

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان به همراه معاون برنامه‌ریزی و توسعه و مدیر حراست سازمان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با مدیرکل جهادکشاورزی استان دیدار کرد.
در این دیدار، پزشکیان با تبریک هفته جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: آذربایجان‌غربی دارای ظرفیت‌های ویژه در بخش کشاورزی است و حول محور آن حرکت می‌کند و می‌توان گفت که قریب به اتفاق صنایع استان به کشاورزی وابسته هستند.

ادامه...
شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

99060

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از موسسه بتن صنعت سازمان همیاری

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی استان با حضور حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان از موسسه بتن‌صنعت وابسته به سازمان همیاری بازدید بعمل آورد.
در این بازدید حمزه‌لو ظرفیت‌های این موسسه را قابل توجه و امکانات آن را چشمگیر دانسته و افزود: امکانات و ظرفیت‌های خوبی در کنار هم گردآمده‌اند که بکارگیری و استفاده حداکثری از ظرفیت آنان باعث رونق تولید داخل استان و همچنین پیشرفت آن خواهد شد.

ادامه...
سه شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

99058

جلسه تجلیل از جانبازان معزز شاغل در سازمان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، ظهر امروز مراسم تجلیل از جانبازان معزز شاغل در سازمان با حضور مهدی علیزاده، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان برگزار شد.
علیزاده با بزرگداشت جایگاه والای جانبازان اظهار داشت: باعث افتخار است که تعدادی از جانبازان سرافراز در مجموعه سازمان همیاری شهرداریهای استان مشغول به خدمت‌اند.
وی افزود: جانبازان عزیز به مثابه شهدای زنده‌ای هستند که وظیفه‌ی نشر ارزش‌ها و حماسه‌های رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل را بر عهده دارند و وظیفه‌ی ما است که آنان را گرامی بداریم

ادامه...
سه شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

99059

حضور مدیرعامل سازمان در اداره‌کل آموزش و پرورش استان به مناسبت هفته معلم

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان به مناسبت آغاز هفته معلم با ابراهیم محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد.
در این دیدار که در محل اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی انجام شد، پزشکیان با تبریک آغاز هفته معلم اظهار داشت: معلمی جایگاهی ارزشمند است و معلم اولین شخصی است که کودکان در بدو ورود به جامعه و در آستانه تغییر در سبک زندگی خود با وی سر و کار دارند و به عبارتی شخصیت اصلی کودکان بسیار وابسته به شخصیت معلمان آنها است.

ادامه...
یکشنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

99057

حضور مدیرعامل سازمان در صحن شورای اسلامی شهر ارومیه

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی عصر امروز، حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان به مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها در صحن شورای شهر ارومیه حاضر شد.
وی با تبریک روز شوراها به اعضای شورای شهر ارومیه، از حمایت‌های شورای اسلامی و شهرداری ارومیه در زمینه حل و فصل برخی موانع موجود فی‌مابین قدردانی کرده و اظهار امیدواری کرد که با عبور از شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا، سازمان همیاری شهرداریهای استان فصل جدیدی از همکاری‌ با مجموعه مجموعه مدیریت شهری ارومیه آغاز نماید.

ادامه...
سه شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

99056

تقدیر از پرسنل هتل مروارید ارومیه در پذیرایی از مدافعان سلامت با حضور مدیرعامل سازمان

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، طی جلسه‌ای با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان، از زحمات مدیریت و کارکنان هتل مروارید در پذیرایی از مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر بعمل آمد.

ادامه...
چهارشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

99054